KULENOVIĆ BLIZU ODLASKA IZ DINAMA: Ide li u Englesku ili u Tursku?

Dinamo je prije nekoliko dana svog napadača Sandra Kulenovića neočekivano prebacio u drugu momčad. Znak je to da trener aktualnih prvaka Damir Krznar na njega ne računa u novoj sezoni.

Pojavila se informacija da Kulenovića želi dovesti engleski Nottingham Forest koji bi ga prvo posudio pa ako se napadač dokaže i otkupio za dva i pol milijuna eura.

Kulenović, koji je lani igrao za Rijeku je tu ponudu prvotno odbio, ali izgleda da je uzeo nekoliko dana za razmišljanje te će tada donijeti odluku.

Navodno su za usluge Kulenovića interes pokazali i neki turski klubovi, posebno Trabzonspor, ali zasad nema službene ponude.

Kulenović ima 19 nastupa za Dinamo i nije postigao niti jedan gol. U HNL-u je skupio 47 nastupa i sedam je puta bio strijelac.