JOŠ JEDAN NEUSPJEH: Pomlađeni Dinamo pokleknuo i pred Sevillom

dinamo, sevilla

Ivajlo Petev večeras je odrađivao prvi europski susret na klupi Dinama nakon što su u prve dvije utakmice pod njegovim vodstvom “modri” igrali 0:0 s Hajdukom i pobijedili Belupo u Koprivnici 1:0.

Protivnik težak – Sevilla, treća momčad španjolske La Lige i posljednji osvajač Europa lige. I novi poraz Dinama, sada s 1-0.

Dinamo je uglavnom igrao podređenu ulogu, a Španjolci su nizali prilike. I nakon što je Livaković izvadio nekoliko lopti, uslijedio je zgoditak.

Sve se dogodilo u 38. minuti. Ispala je cijela Dinamova obrana, Nasri je sjajno povukao kontranapad i na kraju ga i rutinski zabio nakon ubačaja Mariana s desne strane.

U 57. minuti prilika utakmice. Vietto je izbjegao zaleđe i usamljen s pet metara promašio ono što se promašiti ne može.

Posljednjih 15 minuta Dinamo se digao, pokušao je izjednačiti, i bila je to dopadljiva igra, ali bez rezultata.

Sastavi:

Dinamo: Livaković – Stojanović, Sigali, Schildenfeld, Benković, Sosa – Soudani, Knežević, Pavičić, Antolić – Fernandes.

Sevilla: Rico – Mercado, Rami, Pareja, Escudero – Mariano, N’Zonzi, Nasri, Vitolo – Vazquez, Vietto.