HAJDUK POKAZAO ŽELJU: U velikoj borbi odigrali su s Evertonom 1:1

hajduk, everton

Na rasprodanom Poljudu Hajduk je dočekao Everton u borbi za mjesto u Europa ligi. Englezi su imali 2:0 iz prve utakmice na Goodison Parku.

Hajduk se sjajno postavio protiv jakih Engleza i pokušao napadati od početka.

Dalo se naslutiti da bi Hajduk nešto mogao. A onda dolazi 43. minuta kada Radošević rijetko viđenim udarcem s barem 25 metara pogađa pod gredu za 1:0!

I kada se u drugom poluvremenu očekivalo da bi Hajduk možda nešto i mogao slijedi hladni tuš.

U 46. minuti Everton izjednačava na 1:1. Sigurdsson je bio već u padu, a onda gotovo s polovice terena pucao visoko preko istrčalog Stipice!

U 58. minuti opet je Radošević sjajno pucao, ali pokraj gola. U 64. minuti kazneni udarac za Hajduk.

Erceg na kojem je Williams načinio penal i Said borili su se tko će ga izvesti. Loptu je oteo Said, pucao i vratar mu je obranio.

Hajduk je pokušavao i dalje, stvarao prilike, ali zgoditaka nije bilo.