HAJDUK NIJE USPIO: Galatasaray kod kuće pobijedio 2:0

U Istanbulu je Hajduk protiv Galatasaraya igrao susret 3. pretkola Europa lige, a pobjednik će u play-offu igrati protiv boljeg iz susreta Willema II i Rangersa.

Galatasaray je bio favorit i igrao je bolje, ali je i Hajduk imao svoje prilike, koje nije iskoristio.

Domaćini su poveli u 78. minuti nakon prodora Emrea povratna lopta je stigla do Belhande koji je iz prve tukao, a Posavec nije uspio skrenuti udarac izvan gola.

U 58. minuti domaćinu je poništen zgoditak. Nakon ubačaja Feghouli je iz kuta tukao sa 16 metara i matirao Posavca, ali je Diagne bio ispred Hajdukovog vratara u zaleđu i suci su procijenili da ga je ometao.

I u trenucima kada je Hajduk nešto pokušavao stiže i drugi zgoditak za domaćina. Marcao je ušao u kazneni prostor, vidio Babela u petercu, koji je bio sam, i bivšem igraču Liverpoolu nije bilo teško zabiti za 2:0.