GORICA SE SPASILA: Osigurala opstanak nakon 5:2 protiv Varaždina

U Velikoj Gorici domaćin Gorica odigrala je sjajno protiv Varaždina s visokih 5:2 osigurala opstanak u SuperSport HNL-u.

Gorica je povela već u 2. minuti. Pršir je uzeo loptu na sredini terena, proigrao za Ndockyta na desnu stranu, a on pogodio suprotni kut gostujućih vrata.

U 22. minuti je 2:0. Ndockyt se probio, ubacio sredinu, Mitrović je zapucao na gol, što je Zelenika zaustavio, ali je Suk odbijenu loptu zakucao u mrežu.

U 34. Varaždin je smanjio. Pilj je dao za Uratu, a on pronašao Kolarića, koji je s par metara udaljenosti zabio za 2:1.

U 73. prekrasan gol Fruka. Pogodio je malu mrežicu nakon ubačaja Majstorovića.

U 83. Steenvoorden zabija i četvrti gol za Goricu! Zabio je glavom nakon ubačaja iz kuta. Zelenika je dirao loptu, ali nije ju uspio izbaciti.

U 87. peti gol Gorice. Fućak je proigrao Fruka, on se riješio Ocvireka i zabio svoj drugi gol na današnjoj utakmici.

U 89. Težak je smanjio na 5:2, no ostalo je premalo vremena za čudo.

Ovo su početne postave
Gorica: Radošević – Tomečak, Steenvoorden, Bralić, Štiglec – Suk, Raspopović, Pršir – Ndockyt, Vujnović, Mitrović

Varaždin: Zelenika – Stanić, Jelenić, Pellumbi, Urata – Elezi, Pilj – Teklić, Brodić, Kolarić – Domjanić