GORICA NAMUČILA DINAMO: S igračem više teško do pobjede 2:0

U posljednjoj utakmici 21. kola HNL-a Dinamo je u Maksimiru igrao protiv Gorice.

Bjelica je postavio na vrata Zagorca, a zaigrao je i Ćuže, jer je ozlijeđeni Ivanušec. Dinamo je imao dobru priliku na samom početku već u 3. minuti, kada je Petković je dodao Gavranoviću, koji pucao, no Kahlina je uspio obraniti.

Nezanimljiva utakmica bez prilika, a onda u 32. lijepo za Goricu tuče Lovrić, ali Zagorac brani. U igri Dinama vidi se odsustvo Olma, ali i Oršića. Dinamo nema igru. Gorica nešto pokušava, ali bez prave prilike. Vrlo loše poluvrijeme.

dinamo

Već na početku drugog poluvremena, u 51. minuti Gorica ostaje s 10 igrača. Isključen je Suk, koji je nagazio Petkovića i dobio drugi žuti. U 53. pokušava Perić, ali Kahlina sjajno brani. Dinamo kao da ne može i s igračem više, jer Gorica uspješno parira.

Izlazi Gojak a ulazi Kulenović kod Dinama. Minutu kasnije Kulenović dobro puca, ali Khalina brani. I onda tri kornera za redom i pogađa Kévina Théophile-Catherine za 1:0. No, Gorica se ne predaje. A onda najljepši trenutak, Kadzior zakucava eurogolom za 2:0.

Sastavi:

Dinamo: Zagorac – Moharrami, Theophile, Perić, Leovac – Kadzior, Moro, Gojak, Ćuže – Petković, Gavranović

Gorica: Kahlina – Muhammed, Jovičić, Križmanić, Čabraja – Suk, Steenvoorden – Lovrić, Golubickas, Špikić – Ndiaye