GORICA NADIGRALA HAJDUK: Ispraćeni s 3:1 i pali na treće mjesto iza Lokomotive

Pred važnu utakmicu za Hajduk protiv Gorice u Velikoj Gorici u borbi za kvalifikacije Lige prvaka, znalo se da je Lokomotiva osvojila tri boda protiv Varaždina i zasjela na drugo mjesto.

Znači, Hajduku je igrala pobjeda u toj utakmici 31. kola Prve HNL. Ali, Gorica je krenula silovito i u 19. minuti povela 1:0. Stvorila se gužva, pucali su Lovrić, pa Suk, pa je lopta došla do Ndiayea koji daje Hamadu, a on zabija.

I kada se vjerovalo da će se s 1:0 otići na odmor, Gorica vodi 2_0 u 44. minuti. Čabraja je izveo korner, Jovičić ju je gurnuo u peterac, a Suk je sjajno primio loptu, smirio ju i zakucao.

Nada za Hajduk javila se u 45. minuti, kada čini veliku pogrešku Jovičić, koji je zapravo dao loptu u noge Jakolišu, koji izlazi sam pred Kahlinu i zabija mu kroz noge za 2:1.

A onda u 53. Jradi griješi na centru, ide brza kontra u kojoj Kalik poslužuje Ndiayea koji pogađa gol kraj nemoćnog Posavca.

Hajduk je potom nešto pokušavao, ali je sve ostalo na poluprilikama.