FOTO: IDILA U MAKSIMIRU – Obitelj Dominika Livakovića uživala u zagrebačkom parku
Helena Livaković, supruga reprezentativca i nekadašnjeg golmana Dinama Dominika Livakovića, podijelila je na društvenim mrežama nove obiteljske fotografije.
Sa sinčićem Joakimom uživali su u parku Maksimir. Na nekoliko fotografija Helena i Dominik pozirali su sa sinom, a objavili su i zajednički selfie s Joakimom.
Helena je Joakima rodila u zagrebačkoj Petrovoj bolnici u siječnju, a prije nekoliko dana objavila je fotografiju Dominika i Joakima šest mjeseci nakon rođenja dječaka. Podijelila je i fotografije s Europskog nogometnog prvenstva održanog u Njemačkoj, gdje je maleni Joakim bio na utakmicama naše nogometne reprezentacije i navijao za tatu.
Ljubavna priča Helene i Dominika započela je 2017. godine. Vjenčali su se u lipnju 2022. godine u crkvi Svete Stošije u Zadru, a slavlje se nastavilo u Falkensteiner resortu Punta Skala u Petrčanima. Mladence i njihove goste zabavljali su Petar Grašo i Saša Matić, a na popisu uzvanika našla su se najveća imena naše nogometne scene poput Luke Modrića, Šime Vrsaljka, Domagoja Vide i Danijela Subašića.
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram