DRAMATIČNO U VARAŽDINU: Hajduk na kraju na koljenima – pobijeđen 4:2

U Varaždinu su igrali domaći Varaždin i Hajduk utakmicu 15. kola HNL-a, u kojoj su domaćini nadvisili goste sjajnom igrom.

Valja podsjetiti kako je Varaždin deset utakmica bez pobjede, a Hajduk nikada s manje bodova.

Varaždin je načeo mrežu Hajduka već u 4. minuti. Daničić je prošao po desnoj strani i centrirao, na loptu skače usamljeni Posavec i glavom je šalje u mrežu prezimenjaka na Hajdukovom golu.

U 32. minuti je 2:0. Ide udarac iz kornera, golman Posavec leti u prazno, a Grgec zabija glavom za novu prednost Varaždina.

Hajduk nešto pokušava, ima više loptu u nogama, ali zabijaju domaćini.

Varaždin je opet zabio u 60. minuti nakon kiksa golmana. Posavcu je opet ispala lopta, koju je Senić pospremio u gol.

Sudac Čuljak je provjeravao VAR, jer se sumnjalo na prekršaj na vrataru, ali ništa od toga.

Varaždin se malo opušta i u 72. minuti Caktaš smanjuje na 3:1. Ubacio je Dolček, a Caktaš pogađa s desetak metara.

Hajduk ubacuje u petu brzinu i u 78. minuti je 3:2. Gyurcso puca s ruba kaznenog, Horkaš brani, a na odbijanac na pet metara stiže Caktaš i zabija.

Varaždin se prerano povukao i to platio s dva zgoditka gostiju. Hajduk sve daje u napad.

Dosuđeno je čak pet minuta nadoknade. I dok Hajduk pokušava zabiti gol, u kontri Obregon krade jednu loptu i zabija za 4:2 i veliku pobjedu Varaždina.