DRAGOVOLJAC NAMUČIO PRVAKA: Dinamo teško protiv zadnjeg na tablici

Bio je to susret prvog i posljednjeg na tablici – u Maksimiru su igrali Dinamo i Hrvatski dragovoljac.

Zanimljivo, ali gosti su bolje ušli u utakmicu i ozbiljno zaprijetilki već u prvoj minuti. Karrica je pobjegao Dinamovoj obrani, potom se lopta odbila do usamljenog Frigana, ali on je iz izgledne pozicije pucao preko gola.

Dinamo je do prilike došao tek u 32. minuti. Bočkaj je pucao, Šubarić odbio, a Andrić pucao s par metara, ali je vratar gostiju to skinuo.

U nastavku Diunamo dolazi u vodstvo odmah na početku. U 46. minuti pogađa Andrić. U kazneni prostor je ubacio Boćkaj, obrana Dragovoljca zaspala, a Andrić je pogodio mrežu.

Igrači Hrvatskog dragovoljca nastupili su u dresovima s bojama Ukrajine.

U 50. minuti Bočkaj se lijepo sjurio u šesnaesterac, pucao ljevicom, Šubarić brani, dolije

U 56. Ristovski i Ademi ulaze umjesto Franjića i Andrića. Nešto kasnije Ademi u prilici, ali na dobar ubačaj puca ravno u vratara.

U 64. kod Dragovoljca Veljača, Braut i Bristrić ulaze umjesto Karrice, Perića i Frigana.

U 77, minuti topovski udarac Emrelija, koji je ušao u igru, ali njegov udarac zaustavila je greda, nakon što je vratar več bio svladan.

U 81. Dinamo ipak potvrđuje pobjedu. Sve je napravio mladi Baturina koji je prešao dvojicu po desnoj strani, ubacio u sredinu za Oršića, natrčao je Smolčić i zabio autogol i 2:0 za Dinamo.

U sudačkoj nadoknadi Dragovoljac je bio u prilici smanjiti rezultat, ali je spasio Livaković.