DINAMU NOVA 3 BODA: Pobjeda protiv Hrvatskog dragovoljca 2:0

Dinamo je u Kranjčevićevoj igrao protiv Hrvatskog dragovoljca.

Dinamo je bio mnogo bolja ekipa. U 9. minuti zabija glavom Andrić, ali suđeno je zaleđe. U 15. lijepo je nabacio Špikić, a Andrić s pet metara pogađa gredu.

U 17. minuti je Dinamo ipak poveo. Oršić je u svom stilu ubacio iz kornera, gotovo zabio, ali tu je Dino Perić i glavom skreće u gol.

U 20. minuti lijepo cilja Oršić, ali lopta odsjeda na gredi.

U 35. prilika za Dragovoljac. Majstorović prima loptu, Štefulj se poskliznuo, loptu prima Štrkalj koji iz dobre pozicije loše puca.

Četiri minute kasnije opet poništen zgoditak Dinama. Oršić daje Štefulju, on ubacuje, Špikić zabija, ali je provjerom Štefulj bio u zaleđu.

U nastavku u 52. sjajan pokušaj Dragovoljca. Odlično je opalio Mioč, ali je Livaković još bolje, zapravo čudesno, skinuo loptu iz samih rašlji. Dragovoljac je probudio Dinamo.

I u 67. nakon niza napada Dinamo je preko Andrića povisio na 2:0. Oršić je povukao kontru i gurnuo Andrića koji vara i zaobilazi Šubarića i zabija u prazni gol.