DINAMO U ZAMAHU: Nakon Hajduka srušili i Rijeku na Rujevici – dva gola Fernandesa!

fernandes, dinamo

Rijeka i Dinamo na Rujevici su igrali derbi 5. kola hrvatskog prvenstva, koji je Dinamo dobio s dva zgoditka Juniora Fernandesa.

Dinamo je krenuo dobro i čvrsto u utakmicu s napadaima i u 12. minuti poveo.

Ubačaj iz kornera Olmo glavom prebacuje na Gojaka, on puca, ali udarac zapinje u bloku, lopta dolazi do Fernandesa na nekoliko metara i Dinamo vodi 0-1.

Dinamo je i dalje opasan, niže prilike, a onda u 40. minuti i kazneni udarac.

Zuta je igrao rukom u kaznenom prostoru i Pejin je pokazao na bijelu točku. Junior Fernandes je zabio za 0-2!

U drugom poluvremenu Rijeka stišće Dinamo i u 53. minuti Jelić sjajo prolazi i pogađa stativu.

U 59. Lecjaks dobiva drugi žuti i Dinamo će pola sata igrati s igračem manje.

Rijeka sve čini kako bi dala zgoditak, ali nikako ne ide. Uz malo sreće Dinamo se dobro brani.

U 67. minuti priliku kod Dinama dobija i Malijac Doumbia koji je ušao umjesto Antolića.

Rijeka je do kraja pokušavala, ali nije postigla zgoditak.

RIJEKA: Sluga – Martić, Župarić, Elez, Zuta – Mišić, Bradarić – Kvržić, Gorgon, Matei – Jelić

DINAMO: Livaković – Stojanović, Sigali, Benković, Lecjaks – Antolić, Moro – Olmo, Gojak, Fernandes – Henriquez