DINAMO U ČETVRTFINALU KUPA: Pobjeda nad Splitom – dva sjajna pogotka Drmića

U Parku mladeži igrali su zaostalu utakmicu osmine finala SuperSport Kupa Split i Dinamo. Ta utakmica trebala se igrati jesenas, ali je odgođena za danas i zadnja je utakmica osmine finala Kupa.

Krenuo je dobro Split i u 2. minuti dobra prilika. Ožegović je prošao kroz Dinamovu obranu i gurnuo loptu oko Zagorca, ali Šutalo izbija praktički s crte.

Tada je krenuo Dinamo i u 12. minuti golčina Drmića. Primio je loptu na izlasku iz šesnaesterca leđima okrenut golom, riješio se jednog igrača, okrenuo se i onda strašnim udarcem s ruba 16 pogodio suprotne rašlje za vodstvo Dinama.

Dinamo i dalje konkretniji i opet pogađa Drmić. U 19. minuti majstorska asistencija Petkovića. Ljubičić je povukao i dao Bočkaju koji puca u golmana. Lopta se odbija do Petkovića koji je lažnjakom povaljao golmana i tri igrača Splita i onda odigrao na drugu stativu Drmiću koji zabija za 2:0.

U 26. strašan sudar Vojnovića i Menala u šesnaestercu Splita. Na kraju je sve dobro završilo.

U 31. Split zabija i smanjuje na 2:1. Ubačaj iz slobodnjaka sam ostaje Ante Babić koji pogađa suprotni kut Zagorca.

Bočkaj je potom lijepo poslužio najprije Petkovića koji se spetljao. Zatim je Bočkaj dobro poslužio Drmića, ali je on pucao tik pokraj vratnice. Dinamoje zagospodario do kraja poluvremena, ali bez gola.

U drugom dijelu Kod Dinama su ušli Špikić i Baturina, a izašli su Brkljača i Drmić..

Do kraja je Dinamo održao taj rezultat.

U 54. je 3:1 za Dinamo. Ubacio je iz slobodnjaka Bočkaj na Theophilea koji glavom daje Šutalu, a on sam zabija s par metara.

SPLIT: Vojnović – Babić, Vukušić, Gale, Vojković – Mamić, Boiken – Ožegović, Tarabarić, Petrović – Andrić.

DINAMO: Zagorac – Moharrami, Theophile, J. Šutalo, Ljubičić – Menalo, Brkljača, Mišić, Bočkaj – Drmić, Petković.