DINAMO U ČETVRTFINALU KUPA: Na očajnom terenu u Rudešu – Hajrović i Oršić za 0:2

Rudeš i Dinamo ograli su u zagrebačkom kvartu Rudešu osminu finala hrvatskoga Kupa.

Teren je bio u strašnom stanju, na rubu regularnosti. Dinamo je predlagao zamjenu domaćinstva ili utakmicu Kranjčevićevoj, ali je odlučeno da će se ipak igrati u Rudešu.

Dinamo je bio nadmoćan tijekom igre, ali po očajnom terenu nije uspio puno napraviti.

Najveću šansu u prvom poluvremenu imao je Perić koji iz dva pokušaja nije uspio zabiti iz blizine, a zicer je imao i Hajrović

A onda u 61, minuti pogađa Hajrović. Tolić je odlično zadržao loptu, izdržao dva duela, nabacio, a Hajrović je potpuno sam glavom spremio loptu u prazan gol.

U posljednjoj minuti sudačke nadoknade Perić je nakon ubačaja Oršića potvrdio pobjedu Dinama.

RUDEŠ: Bruči – Pavković, B. Brajković, Grgić, Ćosić, Jergović – Marković, Muić, Dar. Jalinous – Šehić, Abdurahimi

DINAMO: Livaković – Stojanović, Lauritsen, Perić, Burton – Tolić, Franjić, Hajrović, Majer – Atiemwen, Petković