DINAMO TEŠKO SA SLAVENOM: Drmić zabio već u 3. minuti, ali samo za 1:1

Slaven Belupo dočekao je u Koprivnici Dinamo u 20. kolu SuperSport HNL-a. Igralo se uz jaki vjetar i pravu studen.

Dinamo je poveo u 3. minuti sjajnim zgoditkom Drmića. Povukao je po krilu Bočkaj i ubacio povratnu loptu za Drmića koji fenomenalnim i snađnim udarcem udarcem s nešto više od deset metara pogađa suprotni kut za 0:1.

Dinamo se potom uspavao, Slavena nije bilo nigdje i onda u 33. udarac na gol Dinama i 1:1. Zaspala je obrana ispred Livakovića, lopta dolazi do Crnca, on spušta za Jambora koji pogađa suprotni kut Livakovića.

U nastavku do kraja polucremena limunada. Ništa se nije dogodilo niti na jednoj strani.

U nastavku ulazi Emreli umjesto Bočkaja. Šutalo dobija žuti, ro mu je trećio i neće igrati protiv Istre. U 50. Šutalo griješi, gubi loptu na centru, sjurio se Hoxha, ali puca pokraj gola.

Dinamo ne izgleda dobro. U 61. prilika za Slaven. Manaj je proigrao Crnca koji je zaobišao Livakovića, ali otišao je previše prema aut liniji pa na prvoj stativi Perić njegov udarac izbija u korner.

Mijenja Čačić. Izlaze Drmić i Ristovski, a ulaze Petković i Moharrami.

Ali Slaven i dalje opasniji. Onda u 76, umalo autogol. Emreli je probao ubaciti, a Božić je loše udario loptu i skrenuo je prema vlastitom golu, ali vjetar je odnio loptu u korner.

Menalo ulazi umjesto Špikića.

U 85. sjajna akcija Dinama. Ademi je prošao i dao u sredinu Petkoviću koji je pričekao Menala koji je zakomplicirao i poslao loptu u peterac koju Čović hvata.

Dvije  inute kasnije Hoxha se riješio Mohrarramija i odlično našao Krstanovića koji s točke penala puca visoko preko gola.

U 92. prilika za Slaven i Kocijana i mnogo sreće za Dinamo. Kocijan puca pokraj gola.

SLAVEN: Čović – Talys, Soldo, Božić, Tepšić – Marina, Jambor, Mudražija – Hoxha, Manaj, Crnac

DINAMO: Livaković – Ljubičić, Perić, Šutalo, Ristovski – Bulat, Ademi – Bočkaj, Baturina, Špikić –  Drmić