DINAMO RUTINSKI: Šareni sastav u Maksimiru bolji od Slaven Belupa

dinamo

Dinama je u Maksimiru igrao protiv Slaven Belupa prve utakmicu trećeg kola hrvatskog prvenstva.

Dinamo je opet igrao u prvenstvu u kombiniranom sastavu iz kojeg su izostali gotovo svi igrači koji su igrali u kvalifikacijama Lige prvaka: Livaković, Moharrami, Gavranović, Rrahmani, Hodžić, Lešković, Šunjić, Perić, Kadzior, Kneževiž, Oršić. Kapetan je Livaković

Slaven Belupo: Marković, Međimorec, Vidović, Goda, Aparicio, Jelić, Bongongui, Šarlija, Puclin, Karamarko, Bogojević. Kapetan je Međimorec

U 19. minuti Hodžić je iz okreta, ali čini se i dodirom ruke, primio sjajno Kadziorov ubačaj, sjajno se okrenuo i pogodio sam kut za 1:0.

Dinamo je i dalje igrao bolje i onda u 42. zgoditak za 2:0. Nakon gužve u šesnaestercu, Lešković je prizmenim udarcem kroz gužvu zatresao Slavenovu mrežu.

U nastavku limunada i uspavanka, Dinamo je cijelo drugo poluvrijeme držao rezultat, a onda iz jedne kontre Bogojević majstorski petom zabija za 2:1.

Slaven Belupo pokušava izjednačiti u sudačkoj nadoknadi. Ali, sve je ostalo na tome.

Trener Bjelica će sigurno imati što reći igračima za prikazanu igru u drugom poluvremenu.