DINAMO NEMA MILOSTI: U Maksimiru stradala i Lokomotiva

U 32. kolu Prve HNL  u Maksimiru su igrali Dinamo i Lokomotiva. Dinamo koji je već osigurao prvo mjesto i Lokomotiva koja još ima nadu da bi mogla u Europu.

U prvom je poluvremenu to bila ravnopravna borba, a prilike su bile na obje strane.  Lokomotiva je imala lijepu priliku u 36. minuti, ali je Radonjić bio škrt i nije dodao Kastratiju, već je pucao u blok i otišla u korner.

Dvije minute kasnije prilika za Dinamo. Moro je opalio iz daljine, ali je njegov pokušaj završio na prečki Grbića!

U drugom poluvremenu u 54. minuti najbolja prilika na utakmici za Lokomotivu. Radonjić je dao Ivanušecu, on oštro gađa daljnji kut Livakovića koji fantastičnom intervencijom spašava.

I onda dobra Lokomotiva pada. U 57. minuti 1:0. Rrahmani je pogodio i tako ušao u povijest kluba, jer je zabio 2000. gol Dinama u povijesti HNL-a.

U 64. sjajna majstorija Olma i 2:0. Nakon kornera briljantno je prebacio igrača Lokomotive i precizno pogodio za 2:0!

I onda u sudačkoj nadoknadi, Petković iz kaznenog udarca za 3:0. Prethodno je srušen Kadzior.