DINAMO NADVISIO SLAVEN: Slavio u Koprivnici 4:1

U Koprivnici su igrali Dinamo i Slaven na otvorenju 10. kola HNL-a.

Dinamo je bio dominantan od prve minute i u 23. minuti vodi 1:0. Odlična lopta Mišića za Baturinu koji je na drugoj vratnici pronalazi Jurića, a on zabija svoj prvenstveni prvijenac za Dinamo.

U jeku daljnjih napada Dinama u 41, prilika za Slaven. Krstanović je uzdrmao vratnicu. Dvije minute kasnije Dinamo ima 2:0. Strijelac je Oršić velemajstorski. Ubacio mu je Petković, on je primirio loptu jednom nogom i zatim drugom iz voleja svladao nemoćnog Čovića.

Deni Jurić postigao je prvijenac za Dinamo u Prvoj HNL.

U 50. Dinamo ima 3:0. Pogađa Petković. Dao uu je lijepu loptu Ivanušec, a Petković je potkopao loptu i prebacio Čovića. Prvi je to pogodak Petkovića u HNL-u ove sezone,

U 60. promjena na obje strane. Kod Slavena je ozašao Kocijan, a ušao Mlinarić. Kod Dinama se ozlijedio Jurić, a uz njega izlaze i Ivanušec te Petković. Ulaze Ademi, Gojak i Menalo.

U 67. je opet zaprijetio Krstanović, koji odlično,puca, lopta mijenja smijer, ali Livaković pokazuje da je broj jedan u reprezentaciji.

U 76. Dinamo vodi 4:0. Strijelac je Duje Čop. Vrlo precizan udarac s ruba šesnaesterca uz samu vratnicu.

Dinamo se malo opušta, pa u 80. prima gol. Za 4:1 strijelac je Alen Grgić. Pogodio je neobranjivo.