DINAMO NADMOĆNO: Jači od Gorice za 3:1 pred praznim Maksimirom

U 34. kolu HNL-a Dinamo je u Maksimiru igrao s Goricom, koja se bori s Hajdukom i Osijekom za plasman u Europa ligu sljedeće sezone.

Znamo, Dinamo je već osvojio prvenstvo. U Maksimiru, po kiši, gledatelji su se mogli izbrojiti na prste.

Dinamo je poveo već u 17. minuti. Leovac je ubacio, lopta je došla do Atiemwena, on daje do Mora, a on ju posprema u mrežu.

U 22. minuti je 2:0, a lijepi zgoditak postiže Olmo sa 16 metara.

Tri minute kasnije Gorica smanjuje na 2:1, a zabio je Ndiyae.

U drugom poluvremenu Petković je promašio kazneni udarac, točnije slabo je pucao i Kahlina je obranio. Bila je to 66. minuta.

U 70. sjajna kontra Dinama, bježi Olmo, daje Petkoviću, koji ima čistu priliku, ali mu Kahlina brani. Dinamo i dalje napada, redaju se prilike i onda 3:1 u 72. minuti. Sjajan volej Leovca na ubačaj Hajrovića.

U 86. sjajna finta Hajrovića koji puca, ali Kahlina brani. Potom Olmo trese vratnicu.