DINAMO NADIGRAO ŠIBENIK: Na Maksimiru visoka pobjeda 4:0

Posljednju utakmicu 34. kola SuperSport HNL-a na Maksimiru odigrali su Dinamo i Šibenik.

U dvadesetak minuta inicijativa Dinama, ples oko kaznenog prostora Šibenika, ali bez neke konkretne prilike. Dinamo ima veliki posjed ali od njega koristi nema.

Šibenik se odlučio na obranu i opasne kontre. Iz jedne takve u 23. minuti nakon kornera velika gužva, nesigurnost Nevistića, ali Mišić na kraju čisti.

I kad se učinilo da Šibenik postaje opasniji, Petković u 33. zabija za vodstvo Dinama 1:0. Mišić je sjajno vidio utrčavanje Petkovića koji je leđima okrenut golu glavom prebacio Rogića za vodstvo.

U 54. je 2:0 za Dinamo. Strijelac je Ivanušec koji se sjurio prema sredini i preciznim udarcem par metara izvan šesnaesterca svladao Rogića.

Minutu kasnije Dinamo ima 3:0. Strijelac je Baturina. Ljubičić ga je lijepo proigrao, a Baturina je precizno i neobranjivo pogodio.

U 64. promjene kod Dinama. Bočkaj i Rukavina ulaze, a izlaze Ljubičić i Topić.

I onda u 68. za 4:0 zabija Petar Bočkaj tek što je ušao. Baturina je prebacio preko obrane Šibenika, natrčao je sjajno Bočkaj, opalio kao iz topa i zabio.

Drmić i Menalo mijenjaju Petkovića i Ivanušeca.

U 85. ninuti prava bomba Moharramija završava na gredi, nakon što ga je sjajno pronašao Ljubičić.

Dinamo: Nevistić – Moharrami, Ristovski, J. Šutalo, Ljubičić – Mišić, Bulat – Topić, Baturina, Ivanušec – Petković

Šibenik: Rogić – Kvržić, Matić, Mesa, Mina – Čanađija, Đoirć – Arai, Dolček, Hiroš – Špeljak