DINAMO NADIGRAO RIJEKU: Zagrepčani zasjeli sami na prvo mjesto

U Maksimiru su u derniju 21. kola HNL-a igrali Dinamo i Rijeka.

Dinamo je bolje ušao u igru i neprestano bio u napadu, dok je Rijeka igrala na kontre.

Prva velika prilika za Dinamo u 7. minuti. U sjajnoj akciji Mišić je dao Šršiću, on traži Andrića, kojeg malo gura Vukčevič, ali nakon provjere ništa od kaznenog udarca.

Dinamo je poveo zgoditkom Šutala u 22. minuti. Oršić je ubacio, Andrić puca glavom, Labrović odbija, utrčava Šutalo i zabija.

VAR je provjeravao je li Andrić bio u nedozvoljenoj situaciji. Zgoditak je na kraju priznat.

U 43. nakon bolje igre za 2:0 zabija Oršić. Andrić je u kontri poslužio Oršića koji je sam u 16 metara i lijepo pogađa.

U drugom poluvremenu Dinamo je primirio igru, Rijeka dosta bezopasna. I onda sjajni Ivanušec. Labrović je pogriješio i loše ispucao loptu. Ivanušec ju prihvaćam ulazi u 16, ali puca pokraj gola, Bilo je to u 64. minuti.

U 89. je zabio Pavičić za Rijeku, ali je Drmić, koji mu je spustio loptu, bio u nedozvoljenoj situaciji.

DINAMO: Livaković, Šutalo, Theophile-Catherine, Perić, Ristovski, Ademi, Mišić, Bočkaj, Ivanušec, Oršić, Andrić

RIJEKA: Labrović, Velkovski, Krešić, Čestić, Braut, Gnezda Čerin, Selahi, Vukčević, Murić, Vučkić, Drmić