DINAMO NA PLUS DEVET: Sjajne škarice Petkovića za drugi gol Interu

inter, dinamo

U 17. kolu Prve HNL u Zaprešiću su igrali Inter i Dinamo, a trener Dinama opet je odmarao većinu igrača i unatoč tome Zagrepčani su došli do pobjede od 2:0.

Naime, u četvrtak Dinamo igra posljednju utakmicu grupne faze Europa lige protiv Anderlechta.

Dnamo je već u grupi osvojio prvo mjesto, a u domaćem je prvenstvu prvi pobjedom nad Interom opet ima 9 bodova više od sada druge Rijeke.

Igralo se mlako, bez većih uzbuđenja, ali je Dinamo imao kontrolu nad igrom. I u toj uspavanki u 22. minuti 0:1.

Dinamo je poveo zgoditkom Kadziora koji je bio izvan kaznenog prostora i onda opalio, lopta je nekog okrznula i završila iza vratara Intera Matkovića.

Lijepu priliku imao je Inter u 33. minuti. Nikola Rak se sjurio prema vratima Dinama i opalio, ali je Danijel Zagorac odlično obranio.

U 51. minuti drugog poluvremena Čeliković bespotrebno vuče za dres i ruši Šunjića na sredini igrališta i dobio je drugi žuti i isključenje. Nakon toga s igračem više Dinamo se počeo poigravati s Rudešom. I onda sjajni pogodak Brune Petkovića za 0:2! Škarice kakve se rijetko viđaju! Šitum je izbacio cijelu obranu Intera, daje Stojanoviću koji šalje centaršut, a Petković nalijeće i zakucava škaricama. Majstorski!