DINAMO IDE DALJE: Nakon 5:0 u Zagrebu, odigrali u Izraelu 2:2

dinamo

Dinamo je u gostima igrao uzvratnu utakmicu 2. pretkola Lige prvaka protiv Hapoela, s prednošću od 5:0 iz prvog susreta u Maksimiru.

Dinamo je s 5:0 ušao previše sigurno u utakmicu i doživio prvi šok u 14. minuti. Bolji domaćini vode 1:0. Iz kornera je ubacio Melikson, najviši u skoku je Ogu koji glavom neobranjivo zabija pokraj Zagorca.

Hapoel je i dalje bolji. Dinamo pospan. U 34. je 2:O. Opet loša intervencija Dinamove obrane. Maman ide po desnoj strani i ubacuje, a Stojanović šalje u vlastitu mrežu.

Dinamo u drugom poluvremenu grize i u 48. minuti samnjeuje na 2:1. Zabija Budimir nakon sjajne lopte Olma.

U 54. je minuti 2:2. Sjajna akcija Gojaka, Olma i Budimira, a Hajrović zabija.

U 61. Basat je ostao sam na nekoliko metara, obrana Dinama spava, i Basat zabija, ali pomoćni sudac označio je zaleđe.

Domaćini pokušavaju, ali Dinamo se dobro brani i drži rezultat. Ušao je i Gavranović, koji još nije spreman za cijelu utakmicu, umjesto Budimira. Izlazi i Hajrović, a ulazi Fiolić.

U sudačkoj nadoknadi sjajan udarac Gavranovića za koji centimetar iznad grede.