DINAMO GLEDA PREMA RUJEVICI: Pobijedili Osijek u gostima – treba im čudo Cibalije u Rijeci

Sigali i trener Petev (Foto: GNK Dinamo)

Dinamo je od 17 sati igrao u Osijeku u 35. kolu Prve HNL i opet pritisnuo vodeću Rijeku, pobjedom od 1-0.

Dinamo je opet došao na dva boda do Rijeke, ali ekipa Rijeke na Rujevici dočekuje Cibaliju i objektivno je favorit.

Dinamo je napao Osijek od samog početka i već u 4. minuti je mogao povesti.

S nekih petnaestak metara okušao je i Soudani, ali je vratar Osijeka bio na mjestu i sigurno obranio.

Do 40. minute Dinamo je deset puta pucao po vratima Osijeka, dok je domaćin uzvratio samo jednom.

Nakon odmora Dinamo je opet žestoko navalio i to se isplatilo u 63. minuti, kada Leonardo Sigali postiže sjajan zgoditak – s desetak metara šalje loptu u gornji desni kut.

U 78. minuti Dinamo propušta sjajnu priliku za 2-0 i sigurnu pobjedu. Soudani je pucao, Malenica obranio, a odbijenu loptu loše zahvatio Gojak.