DINAMO DOŽIVIO DRUGI PORAZ: Šibenik došao do važnih bodova za opstanak

Šibenik i Dinamo igrali su susret 25. kola SuperSport HNL-a. Dinamo je na Šubićevac stigao bez kapetana Arijana Ademija, a zbog lakših ozljeda nema ni Luke Ivanušeca i Dine Perića.

Dinamo je držao loptu u posjedu cijelo poluvrijeme, ali je Šibenik djelovao opasnije iz kontri.

I katna je stigla u u 40. minuti. Nakon ubačaja iz slobodnjaka lopta se odbila do Matića koji s nekih 13 metara pogađa sami kut Livakovićeva gola.

Dinamo opet spava i Šibenik tri minute kasnije zabija za 2:0. Mišić je pogriješio u vraćanju lopte i idealno proigrao Dolčeka koji se sjurio prema golu i pogodio pod gredu.

Umjesto Šutala ušao je Drmić u drugom dijelu, Dinamo daje sve u napad. U 53. sjajan udarac Bulata s 25 metara, Rogić odbija u korner. Ali, Šibenik je opasan iz kontri.

MIšić je sjajno opalio u 60. minuti ali malo pokraj stative. Četiri minute kasnije, odličan ubačaj Bulata iz kornera, a Ristovski sjajno zabija glavom za 2:1. U 69. slobodnjak iz dobre pozicije puca Petković, malo pokraj stative.

Čak 72 prema 28 posjed lopte za Dinamo, ali nema realizacije. U 88. sjajno dodavanje Petkovića za Menala koji puca hlavom, ali Rogić još jednom sjajno brani.

ŠIBENIK: Rogić; Kvržić, Perić, Matić, Mina; Đira, Čanađija, Arai; Dolček, Đorić, Špeljak

DINAMO: Livaković; Ristovski, J. Šutalo, Theophile, Ljubičić; Mišić; Špikić, Baturina, Bulat, Bočkaj; Petković