DINAMO “BRŽI” OD LOKOMOTIVE: Soudani s tri zgoditka junak utakmice

Soudani

Na stadionu u Kranjčevićevoj Lokomotiva i Dinamo igrali su međusobni susret u Prvoj HNL. Za Dinamo je to bila prva utakmica nakon šokantnog ispadanja iz Europa lige albanskog Skenderbeua. Dinamo je pobijedio 3:0.

Utakmica je bila u početku mlaka, nezanimljiva. Prvu priliku imala je Lokomotiva u 20. minuti. Nakon opasnog ubačaja iz kornera pred golom nije bilo nikoga tko bi loptu gurnuo u mrežu.

U 30. minuti lijepa akcija Dinama. Borna Sosa je prelazi dvojicu igrača Lokomotive i gura do Soudanija, koji odmah puca i gađa za 1:0!

U 61. minuti lopta ubačena iz slobodnog udarca na 25 metara, odbija se od nekog igrača Lokomotive i dolazi do Soudanija koji zakucava za 2:0.

Tri minute kasnije Soudani zabija svoj treći gol. Napadač Dinama pobjegao je obrani Lokomotive, a onda lijevom nogom prebacio Šempera za 3:0.

DINAMO: Livaković – Stojanović, Rrahmani, Sigali, Sosa – Doumbia – Soudani, Antolić, Moro, Olmo – Hodžić

LOKOMOTIVA: Šemper – Karačić, Kolinger, Soldo, Musa – Ivanušec, Capan, Burić – Babić, Majer, Doležal