DINAMO BOLJI OD SLAVENA: U 12 minuta s tri gola preskočio Hajduka

Dinamo je u Maksimiru igrao posljednju utakmicu 19. kola HNL-a protiv Slaven Belupa i glatko pobijedio.

Dinamo je bio bolja momčad i u 13. minuti je 1:0, a pogađa Andrić, nakon što je s krila odlično ubacio Ristovski. Andrićev četvrti gol u sezoni.

U 19. minuti je 2:0, a strijelac je Oršić. Lijepo mu je dodao Ademi-

U 25. opet Oršić za 3:0.  Opet je sjajnu loptu dao Ristovski, a Oršić je zakucao s 10 metara.

U drugom poluvremenu trostruka zamjena kod Dinama. Izlaze Theophile, Andrić i Špikić, a ušli su Lauritsen, Franjić i Jurić.

Dinamo je i dalje bolji, Slaven nešto pokušava, ali bez ubojitosti. U 57. briljantni prodor Ivanušeca, izbacio je dvojicu protivnika, ušao u 16, ali mu je udarac blokiran. U 60. ulazi Bulat umjesto Ademija.

U 69 Tolić ulazi umjesto Ivanušeca.

Dinamo je uglavnom držao rezultat, ali je Slaven opasno zaprijetio u 75. minuti kada je iz odlične akcije Laušić pogodio okvir gola. U 79, je protutnjao Zapata, prešao Lauritsena, ali je promašio vrata.