ČAČIĆ NAKON POBJEDE: Dobro nam je došla jer nas čeka zahtjevna utakmica

Dinamo je sa čak 5:1 protutnjao kroz Koprivnicu i pobijedio Slaven Belupo.

Izvor_ Media servis

Iako Zagrepčani nisu dobro krenuli u susret 2. kola nove hrvatske nogometne sezone jer Slaven Belupo poveo je na samom startu, Dinamo se trgnuo i već do poluvremena zabio tri pogotka.

Strijelci su bili Baturina, Oršić i Drmić.

U nastavku i dalje je dominirao aktualan prvak te je momčadi Zorana Zekića zabio dva gola, po jednom su bili precizni Mišić i Špikić.

“Zaista nemam šta pametnog za reći. Čestitam Dinamu na zasluženoj pobjedi. Nažalost, kao što sam rekao i prije sezone, razlika između prve četiri momčadi i ostalih sve je veća.

Danas smo bili predaleko od igrača i nedovoljno agresivni. Nisam nikada izgubio s 5:1. Barem mislim da nisam. Na svašta se čovjek mora naviknuti”, kazao je strateg Koprivničana Zoran Zekić.

Šef struke Zagrepčana Ante Čačić jako je bio zadovoljan viđenim.

“Šta reći? Čista i uvjerljiva pobjeda dobro nam je došla jer nas sada za nekoliko dana čeka zahtjevna utakmica. Sretan sam što smo ovo uspjeli odraditi, a ujedno smo i odmorili neke igrače”, kazao je Čačić.

U drugoj subotnjoj utakmici Gorica i Šibenik odigrali su bez golova. Nedjelja donosi meč između Lokomotive i Osijeka, u Kranjčevićevoj ulici od 21 sat.