BRUNO PETKOVIĆ: Ovo mi je najdraža utakmica i pobjeda

Nakon odlične pobjede od 4:1 protiv Bodo/Glimta nogometaši Dinama po osmi će put igrati u skupini Lige prvaka.

Izvor: Media servis

Jedan od junaka sjajne Dinamove pobjede protiv norveškog prvaka Bodo/Glimta bio je i Bruno Petković.

Pun Maksimir svjedočio je odličnom prvom dijelu Modrih koji su ga riješili u svoju korist od 2:0.

Posebno je lijep bio pogodak Brune Petkovića koji je nakon nabacivanja Ristovskog u 35.minuti za 2:0 pogodio škaricama.

“Pa sad, je li mi to najdraži gol? Ovo mi je najdraža utakmica i najdraža pobjeda. Nikada nisam isticao sebe i stavljao osobni učinak ispred momčadskog”, rekao je nakon utakmice Bruno Petković i dodao:

“Iskreno, nije bilo ni potrebno previše riskirati. Svjesni smo da smo patili i patili smo cijelo drugo poluvrijeme. Nema potrebe gubiti glavu, nema potrebe trčati i jurcati kada smo vidjeli da nemamo momentum.

Znali smo da će naš trenutak doći. Na kraju smo izvukli na karakter. Bez obzira što neki kažu igrajte muški pa padnite tako, rezultat se piše.

Dinamo je u Ligi prvaka”, zaključio je Petković koji nije imao nikakvih posebnih želja pred današnji ždrijeb skupina koji u Istanbulu počinje u 18 sati.