BRAZIL POTOPIO J. KOREJU: Neymar i društvo u petak protiv Hrvatske

Brazil je velikom igrom slomio Južnu Koreju i plasirao se u četvrtfinale SP-a i čeka utakmicu s Hrvatskom.

Brazil je protivničku mrežu načeo već u 7. minuti kada je nakon gušve lopta sigla do Vinicius koji bez teškoća lijepo zabija.

U 11. je kazneni udarac za Brazil. Oboren je Richarlison, a penal sigurno zabija Neymar.

U 29. minuti je već 3:0. Prava majstorija igrača Brazila i na kraju Richarlison je ostao sam i lagano matirao vratara.

U 36. minuti je već 4:0. Nakon proigravanja sam je ostao Paqueta koji zabija.

Tako je Braziil sve riješio u prvom poluvremenu, a u drugo je krenuo dosta ležernije.

Doslovno su se šetali kroz obrambene redove J. Koreje, mogli su zabiti već do 70. minute još koji zgoditak.

I kada se činilo da će Brazil u miru odigrati do kraja, zabila je Južna Koreja za 4:1.

U 76. minuti pucao je iz daljine Paik Seung-Ho, lopta je nekog okrznula, promijenila smjer te završila iza Alissona u mreži.