BOLJI OD MEKSIKA: Ivan Rakitić zabio iz jedanaesterca

IVAN RAKITIĆ: Za Španjolsku ne igra samo Iniesta, Morata je u top formi

Hrvatska nogometna reprezentacija nakon poraza u Miamiju od Perua, noćas je u Dallasu u drugoj test utakmici za Svjetsko prvenstvo svladala Meksiko 1-0.

U prvom poluvremenu i bez šestorice igrača iz prve postave Vatreni su bili konkretniji i prijetili preko Rebića, Pjace, Kramarića i Pivarića.

U tom periodu igre sedam su puta pucali prema vratima Meksika od toga tri puta u okvir gola. U nastavku Meksiko je bio nešto bolji, a u 62. minuti Hrvatska je povela.

Tin Jedvaj srušen je u protivničkom šesnaestercu, a sudac Escobar dosudio je jedanaesterac, kojeg u svojem devedesetom nastupu za Hrvatsku Ivan Rakitić zabija u mrežu protivnika.

Sve u svemu bio je to solidan nastup igrača izbornika Zlatka Dalića. Naši protivnici na SP u Rusiji nisu se dobro proveli. Argentina je bez Messija poražena od Španjolske 6-1, Island je izgubio od Perua 3-1, a Srbija je svladala Nigeriju 2-0.