BLAMAŽA NA RUJEVICI: Hrvatska zaspala nakon gola Mandže – jadnih 1:1

Silno važna utakmica reprezentacije Hrvatske na Rujevici protiv Finske – kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo.

Uz utakmicu protiv Finske, Hrvatsku još čeka gostovanje u Ukrajini, a o putniku na Svjetsko prvenstvo večeras su igrali Turska i Island, koji je u gostima dobio s 3-0.

Pivarić prodire u 10. minuti po lijevoj strani. Sjajno ubacuje ali nije to iskoristio Vrsaljko čiji je udarac završio pored gola.

Prilika za Hrvatsku u 21.minuti, kada Vida skače nakon kornera, a njegov udarac s gol-crte izbija Schuller.

Perišić pokušava u 28. minuti, no njegov volej završava pokraj gola. Hrvatska drži loptu, napada, ima 73 posto posjed lopte, ali napadi su jalovi.

U 40. minuti Modrić je u velikoj prilici, ali umjesto da puca ubacuje.

I onda u 57. minuti Hrvatska konačno vodi! Nakon ubačaja Pivarića, pogriješio je branič Finske i Mandžukić je ugurao loptu u mrežu.

Nakon zgoditka očekivao se hrvatski uragan, ali skoro smo primili i zgoditak iz dvije velike prilike Finaca.

Hrvatska se kocka, Finci prijete, nemamo igru, uvukao se strah, noge su teške…

U 90. šok na Rujevici! Finci su izjednačili nakon velike pogreške hrvatske obrane.

A potom su imali u sudačkoj nadoknadi i priliku za pobjedu.