BEZ POBJEDNIKA U KRANJČEVIĆEVOJ: Lokomotiva i Šibenik odigrali1:1

Lokomotiva i Šibenik su utakmicom u Kranjčevićevoj otvarili dvanaesto kolo SuperSport HNL-a.

U prvom poluvremenu Šibenik je zaprijetio u 16. minuti. Duje Čop bio je na desetak metara, ali je pucao je pored gola. I onda na isteku poluvremena u 45. minuti greda Lokomotive.

Nakon ubačaja Vasilj je loše zahvatio loptu, koja dolazi do Kulenovića, a on glavom pogađa gredu.

Lokomotiva bolja u drugom dijelu i prilika u 56. minuti. Kulenović je pucao s deset metara, no Rogić je sjajno obranio njegov pokušaj.

U 68. Lokomotiva vodi. Zabio je Tuci koji je tek ušao u igru. Perić je pogriješio u dodavanju, lopta je došla do Marića, koji je dao Tuciju koji je pogodio dalji kut Rogićeve mreže.

U 75. Mate Maleš dobija drugi žuti i Lokomotiva ostaje s 10 igrača. Problemi za Lokomotivu.

Šibenik pokušava izjednačiti. I uspijeva u sudačkoj nadoknadi. Salamon sjajno pogađa pod gredu za 1:1. Pravi eurogol.