ANTE ČAČIĆ: Zadovoljan sam što su golove postizali igrači iz vrška napada

ante čačić, izbornik

Hrvatski nogometaši gostovali su u Sisku gdje su odigrali prijateljsku utakmicu sa Segestom te tako uveličali proslavu 110. obljetnice kluba.

Vatreni su pobijedili 8:1 u jedinoj test utakmici uoči početka kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Rusiji i dvoboja protiv Turske u ponedjeljak na Maksimiru.

Mrežu trećeligaša u prvom poluvremenu tresli su dva puta Mario Mandžukić i Ivan Perišić te jednom Andrej Kramarić.

U nastavku zabija dva puta Nikola Kalinić i jednom Duje Čop, dok je za domaćine počasni pogodak na oduševljenje publike postigao Luka Kožić. Izabranici Ante Čačića nakon uvjerljive pobjede u dobrom raspoloženju čekaju Tursku, a ono što je najvažnije nitko se nije ozlijedio.

“Zadovoljan sam što je momčad bila ozbiljna, što smo bili u dosta prilika za zgoditak i na kraju što smo imali realizaciju. Vrlo je bitno da su golove postizali igrači iz vrška napada“, rekao je Čačić, a prenosi Media servis.