PRVAK ZAUSTAVLJEN: Lokomotiva zabila za 1:0, Dinamo promašivao i nemoguće

U susretu 15. kola Prve HNL Lokomotiva je iznenađujuće svladala Dinamo s 1:0, a jedini pogodak postigao je Mateo Marić već u 8. minuti.

Mladi napadač Lokomotive prvi pogodak u HNL-u u karijeri postigao je nakon kombinacije Dabra i Cipetića, kada je Cipetić uputio točno na bijelu točku, otkud je Marić svladao Livakovića.

U prvih pola sata Lokomotiva je bila bolja, a Dinamo je potom do kraja preuzeo inicijativu, ali bez da je zabio.

Sudac Pajač dosudio je kazneni udarac zbog duela Cokaja i Andrića, nakon kojeg je Andrić pao. Uz pomoć VAR-a bio je kazneni udarac, ali Petkovićev je udarac u 38. minuti obranio odlični Santini.

Dinamovo je bilo drugo poluvrijeme, Lokomotiva je teško izlazila na polovicu gostiju.

Dinamo je propustio niz prilika da bi u sudačkom produžetku zabio Perić, ali je VAR rekao kako je jedan igrač Dinama bio u nedopuštenoj situaciji.

Tako je Dinamo neočekivono poražen i opet izgubio važnu utakmicu u prvenstvu.