VRIJEDNA TRI BODA: Dinamo se namučio u Koprivnici – ipak prva ligaška pobjeda trenera Peteva

Dinamo je u 12. kolu HNL-a ipak nakon dosta muke uspio pobijediti Slaven Belupa s 1:0, pa tako pobjedom dočekuje Sevillu u utorak u Ligi prvaka.

Nisu Dinamovci bili na visini zadatka, posebno ne u prvom poluvremenu kadsa je utakmica bila prava uspavanka.

Pred vratarima, domaćih Blaževića, i gostiju Livakovića, gotovo da nije bilo prilika.

Tko zna što je modrima rekao novi trener Ivajlo Petev u poluvremenu, jer je Dinamo u nastavku ipak bio bolji.

U 66. minuti malo je nedostajalo da Dinamo povede – Ante Ćorić lijepo je opalio i s 15 metara pogodio gredu.

Nešto kasnije je izašao iz igre i ušao je Junior Fernandes, koji je riješio i pitanje pobjednika, kada je u 79. minuti odigrao dupli pas sa Soudanijem i onda precizno pogodio kut Slavenovih vrata.

Sudio je Duje Strukan iz Splita, a suci su na travnjak izašli u majicama u znak potpore Brunu Mariću.

Pokažimo crveni karton nasilju”, stajalo je na prsima, a na leđima “Stop nasilju” i “Svi za jednog, jedan za sve”. Ovakve majice suci će imati na svim utakmicama 12. kola prve i druge lige.

Ovom pobjedom Dinamo je stigao na drugo mjesto na ljestvici HNL-a s 26 bodova, tri manje od vodeće Rijeke i dva više od trećeg Osijeka.