mandžukić

Nogometaši Juventusa i Šahtara sinoć su osvojili naslove pobjednika domaćih kupova. Svoj obol dali su i hrvatski nogometaši.

Nakon osvojenog prvenstva Juve je pobjedom nad Milanom u produžetku 1:0 stigao do dvostruke krune.

Mario Mandžukić tako je osvojio svoj treći trofej sa Starom damom i 17. u karijeri. Ukrajinski kup uzeli su Darijo Srna i Eduardo da Silva.

Šahtar je u finalnom susretu svladao Zorju 2-0, a za kapetana Vatrenih ovo je 22. trofej u dresu kluba iz Donecka.

“Čestitke cijeloj ekipi na sjajnoj sezoni i zasluženom naslovu prvaka! Hvala navijačima na sjajnoj podršci!  Ponosan sam na još jedan osvojeni trofej u karijeri jer mi je najvažniji cilj uvijek momčadski uspjeh”, na Instagramu je s navijačima sinoć podijelio sreću Mario Mandžukić.

Osvojio je svoj treći trofej s Juventusom i čak 17. u karijeri.