TEŠKA POBJEDA U VINKOVCIMA: Dinamo nastavio potjeru za Rijekom

Dinamo se dugo mučio i na jedvite jade pobijedio Cibaliju u Vinkovcima te tako nastavio potjeru za Rijekom.

Dinamo, koji je u Vinkovcima igrao u žutoj garnituri poveo je nakon što je Sammir u kaznenom prostoru pronašao Hodžića. Napadač Dinama super se okrenuo i sjajnim udarcem ‘probio’ Matkovića. Igrala se 72. minuta.

No, Vinkovčani su šokirali dinamovce samo tri minute prije kraja kada se u šesnaestercu Zagrepčana najbolje snašao Zgrablić i izjednačio na 1-1.

Kada se već činilo da će Dinamo kiksati i možda se oprostiti od obrane naslova sudac Batinić dosudio je, po mnogima dvojben kazneni udarac nakon pada Soudanija, a Hodžić je hladnokrvno pogodio za 2-1.

Kako je i Rijeka slavila kod Intera u Zaprešiću i dalje je na čelu ljestvice sa šest bodova viška u odnosu na Dinamo.