STOP PRIČI O FILIJALI: Lokomotiva torpedirala očajni Dinamo 4-1!

Dinamo je igrao u Maksimiru protiv Lokomotive u dvoboju 25. kola Prve HNL, gdje su svi računali na glatku pobjedu “Modrih”.

Ali dogodilo se silno iznenađenje i visoka pobjeda Lokomotive od 4-1. Hoće li sada prestati priče o Lokomotivi kao Dinamovoj filijali?!

Ali, Dinamo je loše krenuo protiv Lokomotive a nakon što je srušen Kastrati, sudac je dosudio kazneni udarac, koji je za Lokomotivu zabio Majer.

Dinamo potom pojačava tempo, pogađa stativu, a potom i izjednačuje.

Olmo je u 25. minuti izjednačio na način da se njegov udarac s 25 metara odbio od jednog gostujućeg igrača i prevario Šempera.

Ali potom opet hladni tuš. Lokomotiva je povela u trenucima Dinamovog ustrajnog napada.

Kastrati je pobjegao stravičnoj obrani, zaobišao Livakovića i rutinski zabio za 2-1 za Lokomotivu u 44. minuti.

Onda se očekivalo kako će u drugom poluvremenu Dinamo nešto napraviti, a onda opet tuš. Ponovno jedanaesterac i 3-1 za Lokomotivu.

Majer ponovno precizan, ponovno je Livakovića poslao u jednu, a loptu u drugu stranu. Bilo je to u 59. minuti.

Dinamo se posve raspao. I Lokomotiva dolazi u vodstvo preko Kastratija od 4-1 u 65. minuti.

Do kraja je Dinamo bio doista loš, pogodili su stativu, a onda je još isključen u 90. minuti Doumbia