HRVATSKA U PLAY-OFFU: Sjajna večer Andreja Kramarića i dva njegova zgoditka!

Hrvatska je nogometna reprezentacija u Kijevu igrala posljednju utakmicu u kvalifikacijskoj skupini za Svjetsko prvenstvo. Pobjeda je vodila u dokvalifikacije.

Hrvatska je zaprijetila odmah na početku i opasno je pucao Mandžukić glavom već u 2. minuti.

U 10. minuti opasno je zaprijetila Ukrajina, Subašić je već bio na zemlji, Marlos pucao, ali je Lovren spasio.

U 24. minuti Subašić ponovno nesiguran! Topovski udarac Rakitskog je nekako izbio u novi, već treći korner.

Ukrajinci imaju nekoliko prilika. U 32. minuti Jarmalenko je sjajno ubacio, a Konopljanka glavom poslao loptu malo pored gola.

Tri minute kasnije još jedna bomba Stepanenka, ali Subašić brani. Poluvrijeme je završilo a da nismo imali ozbiljnijeg udarca na vrata Ukrajine, osim onog Mandžukića na početku.

U nastavku se igra otvoireno na obje strane. A onda dolazi ta 62. minuta. Modrić sjajno centrira, a Kramarić još ljepše pogađa mrežu za 1:0.

I sjajni Kramarić drugi put. U 70. minuti ubačaj Rakitića i Kramarić gura loptu u mrežu za velikih 2:0!