HRVANJE: Ivan Lizatović osvojio broncu na Europskom prvenstvu

NOVA DOPING AFERA: Hrvaču Hogaču izrečena osmogodišnja suspenzija Sjajna vijest stigla nam je iz Novog Sada. Hrvač Ivan Lizatović osvojio je brončanu medalju na Europskom prvenstvu. Naš je borac u borbi za treće mjesto svladao Šveđanina Boa Erika Joakima Fagerlunda.

U izjednačenoj borbi na kraju je rezultat bio je 1-1, a 28-godišnji član zagrebačke Lokomotive slavio je zbog toga što je bio posljednji koji je osvojio bod. Lizatović je naš peti osvajač medalje na europskim prvenstvima. Prije njega do medalje su osvajali braća Žugaj, Neven i Nenad, Tonimiru Sokolu i Boži Starčeviću. Danas, posljednjeg dana EP-a u borbu za medalje će još dvojica hrvatskih reprezentativaca; u kategoriji do 71 kg Dominik Etlinger, a u kategoriji do 80 kg Božo Starčević, piše Media servis.