DOBRO SE DRŽALI: Meškov u finišu iskoristio igrača više i dobio NEXE

NEXE

Nakon Veszprema i Vardara NEXE je doživio i treći poraz u nizu. Meškov je slavio u posljednjem susretu koji je u ovoj sezoni SEHA Gazprom lige odigran u Našicama i pobijedio 31-28.

Bio je to vrlo zanimljiv susret u kojem je NEXE bolje započeo i igrao tijekom prvih deset minuta, ali nakon što je Meškov stekao prednost nije je više ispuštao do kraja susreta. Sredinom drugog poluvremena (44. minuta) NEXE je došao na dva pogotka zaostatka. Ali Meškov je stvorio novu prednost, zaigrao je i s dva pivota pa su mirno priveli susret kraju u svoju korist.

Zdenko Kordi, trener NEXE-a:

Moje mišljenje je da je to bio vrlo dobar susret. Cijenimo Meškov i ako želimo igrati ravnopravno tijekom svih 60 minuta moramo igrati na svojoj maksimalnoj razini. Trudili smo se danas, imali smo nekih dobrih stvari koje smo uspjeli ostvariti.

Tibor Jurjević, igrač NEXE-a:

Prvo bih čestitao Meškovu na pobjedi, a onda i cijeloj mojoj momčadi što nismo potonuli. Meškov je stvorio prednost, trudili smo se i prikazali smo dostojan otpor.

Sergej Bebeško, trener Meškova:

Znali smo kako će to biti težak susret zbog odličnih igrača iz Našica. Krenuli smo loše u susret, ali nakon toga početka zaigrali smo puno bolje. NEXE je u drugom poluvremenu stigao na dva pogotka zaostatka, ali smo dobro odigrali s dva pivota i ponovno podigli razliku.

Ljubo Vukić, igrač Meškova:

NEXE je dokazao kako igra vrlo dobar i moderan rukomet. Danas nam definitivno nije išao kontra napad. Moje mišljenje je da smo u završnici iskoristili NEXE’ova isključenja odnosno našeg igrača više. (p. t.)