DINAMU BODOVI U KOPRIVNICI: Gojak ušao s klupe i presudio u 89. minuti!

dinamo, slaven

Hajduk, Rijeka i Osijek izgubili su utakmice u 15. kolu HNL-a, pa je Dinamo u slučaju pobjede imao priliku s nova tri boda u Koprivnici pobjeći na vjerojatno nedostižnih 10 bodova.

Na klupi Slavena je bivši igrač Dinama Tomislav Ivković, koji je debitirao u poršlom kolu kada je Slaven uzeo bod Hajduku.

Igralo se na početku dosta miroljubivo bez opasnosti po gol. U prvih pola sata lopta je bila kod igrača Dinama 70 posto, ali bez prave prilike.

U nastavku Dinamo opet drži loptu, igra se na polju domaćina, ali nema pravih prilika za zgoditak.

U 55. minuti nekakva prilika – nakon ubačaja probao je glavom Henriquez, ali neprecizno.

Tek u 78. minuti opet prilika za Dinamo. Pucao je Olmo, ali udarac je bio blokiran.

I kad se činilo da će sve završiti bez golova, Cvitanović šalje u igru Gojaka, koji odmah skače na dobar centaršut i zabija za 0:1.

Slaven: Marković, Međimorec, Vidović, Goda, Bouadla, Purić, Katić, Ivanovski, Musa, Trebotić, Bogojević

Dinamo: Livaković, Sosa, Benković, Rrahmani, Sigali, Moro, Antolić, Doumbia, Olmo, Soudani, Henriquez