DINAMO U OSMINI FINALA KUPA: U Karlovcu svladali domaćina 7:0

Dinamo se očekivano se bez plasirao u osminu finala Kupa Hrvatske, a slavili su kao gosti kod Karlovca sa čak 7:0.

Već nakon prvog poluvremena bilo je 4:0. u 9. minuti Bruno Petković je u spetercu ostavio loptu za Kadziora, koji je plasiranim udarcem pogodio donji lijevi kut  za 1:0.

Dvije minute kasnije lopta iz kornera, a Oršić povisuje na 2:0.

U 41. minuti penal za Dinamo. Petković je ubacio za Olma pred golom, a s leđa ga je srušio Karlo Joha, pa je sudac Igor Pajač odmah pokazao na bijelu točku.

Petković je pogodio po sredini za 3:0 u 43. minuti. Za kraj prvog poluvremena na 4:0 povisio je Mario Šitum.

Kadzior, koji se jako trudio, u 55. minuti zabio je gol utakmice. S desne strane je projektilom pogodio suprotni gornji kut za 5:0.

Atiemwen je povisio u 81. minuti na 6:0. I konačno u 90. minuti Mario Gavranović iz penala koji je skrivio Daniel Mićunović pogađa za konačnih 7:0.