DINAMO SLAVIO: Pobjeda nad Interom i 19. naslov prvaka!

dinamo, inter

Dinamo je u Maksimiru igrao s Interom u posljednjem kolu Prve HNL pod vodstvom novog trenera Nenada Bjelice.

Iako je Dinamo i prije utakmice osvojio svoj 19. naslov prvaka Hrvatske, utakmica je bila svakako zanimljiva zbog prvog nastupa Bjelice na klupi i proslave naslova.

Dinamo je navalio od prve minute, a u 21. je uslijedio zgoditak. Postigao ga je Soudani, nakon kornera Hajrovića, čime je postao i najbolji strijelac lige.

dinamo, prvaci

U 40. minuti velika gužva pred golom Intera. Vrataru Kenanu Topoloviću ispada lopta, a najspretniji je Gavranović, koji iz blizine pogađa za 2:0.

Dinamo je bio dominantan i u drugom poluvremenu, pa je u 61. minuti 3:0. Zgoditak zabija Gavranović na nesebičnu i sjajnu asistenciju Soudanija.

I na samom kraju u 90 minuti Inter je smanjio na 3:1, iz autogola kojeg je postigao Ademi, kapetan Dinama.

Dodajmo da je Ademi odigrao svoju 200. utakmicu za Dinamo.