DINAMO IZGUBIO: Osim poraza od Seville modri jedini nisu postigli zgoditak u Ligi prvaka

Dinamo

I u svom četvrtom ovosezonskom nastupu u Ligi prvaka zagrebački Dinamoje poražen, ovaj puta od Seville u gostima s 4-0.

Nakon nadmoćne igre Sevilla vodi 1-0 u 31. minuti, a strijelac je Luciano Vietto! Machado je izgubio loptu, pa je ona s lijeve strane ubačena na šest-sedam metara gdje se Vietto rješava Schildenfelda i pogađa ljevicom!

Na kraju poluvremena Dinamo k svemu ostaje i s deset igrača jer je drugi žuti zaradio na centru terena Stojanović, koji je faulirao Gansa potpuno bespotrebno.

Sudac Zwayer mu je pokazao crveni karton. U 66. minuti Sevilla vodi 2-0, strijelac je Sergio Escudero! Bio je to dupli pas sa Vitolom, branič Seville se ubacio u šesnaesterac, oslobodio obrambenih igrača Dinama i pogodio donji lijevi kut Livakovića!

U 80.minuti Sevilla ima 3-0,  strijelac je Steven N Zonzi glavom poslije kornera!

U 88. minuti Wissam Ben Yedder zabija za 4-0 na asistenciju Mariana!

Dinamo je osim poraza ostao i jedini klub koji u Ligi prvaka nije postigao zgoditak.