DINAMO DOŠAO DO NOVE POBJEDE: U Koprivnici je svladan Slaven Belupo

Dinamo je u drugom kolu Prve HNL igrao u Koprivnici protiv Slavena Belupo i došao do nove pobjede.

Već u 4. minuti Dinamo je pokazao tko će biti gazda na utakmici. Za 0:1 strijelac je bio Petković, koji se sjajno snašao u šesnaestercu. U primanju lopet okrenuo čuvara i zabio u donju lijevi kut.

Dvije minute kasnije nova prilika. Majer sjajno ubacuhje, Gojak je sam u 16 metara, puca glavom, ali preko gola.

Domaćini su imali pravu priliku u 34. minuti. Puclin je prošao s desne strane i poslao povratnu loptu na 15 metara za Čanađiju, koji je sajno pucao, ali tik uz lijevu stativu.

Onda u 40. minuti 0:2. Majer koristi jednu pogrešku, uzima loptu, puca, Filipović brani, ali se lopta odbija do Petkovića, koji gura do Atiemwena na drugoj stativi, a on lako zabija za 0:2!

U drugom poluvremenu Dinamo dominantan, s nekoliko prilika, drži mirno rezultat. Posebno je bio raspoložen Bruno Petković koji je bio vrlo aktivan i nanizao nekoliko prilika za povećanje rezultata.

A premoć Dinama okrunio je Nikola Moro u 89. minuti lijepim zgoditkom za 0:3.