ivan fiolić

Nakon što su razočarali navijače nakon loše igre i sretnih 1:1 protiv Skenderbeua u četvrtak, Dinamo je u Maksimiru dočekao Slaven Belupo u 6. kolu Prve HNL.

Od prve je minute zaigrao Angelo Henriquez, Hodžić je ostao na klupi, a Ćorića nije bilo niti na spisku. Umjesto Livakovića na vrata je stao Danijel Zagorac.

Prvu pravu priliku imali su gosti u 12. minuti. U kontri lopta dolazi do Trebotića, koji odlično puca s ruba šesnaesterca, ali Zagorac brani.

Iako Dinamo nije imao igru u 20. minuti je poveo. Fiolić je iznenada opalio s 20 metara, vratar Marković nije vidio loptu i ona je uletjela u njegov bliži kut ušla u gol.

Nakon gola Dinamo je zaigrao, a u 38. minuti Sigali pogađa stativu. Pucao je glavom nakon ubačaja i pogodio tamo gdje se stativa spaja s travnjakom

U 63. velika prilika za Dinamo. Iz slobodnjaka ubacuje Fernandes, lopta pada pred Rrahmanija, ali nije stigao do lopte na par metara od gola.

Ali za tri minute u 66. Rrahmani zabija! Fiolić ubacuje iz slobodnjaka na vrh peterca, a Rrahmani glavom pogađa suprotni kut za 2:0.

Dinamo nakon tog gola igra još bolje, nižeprilike, ali do kraja ostaje 2:0.

Dinamo: Zagorac – Matel, Sigali, Rrahmani, Sosa – Doumbia, Gojak – Fiolić, Olmo, Fernandes – Henriquez

Slaven: Marković – Šarlija, Musa, Katić – Purić, Vidović, Telushi, Vrljičak – Ivanovski, Pejić, Trebotić